علت کیفیت پایین دوربین مداربسته

علت کیفیت پایین دوربین مداربسته

دوربین های مداربسته یکی از روش های موثر برای جلوگیری از جرم و سرقت هستند. اما خرید و نصب دوربین مداربسته به تنهایی نمی تواند مانع وقوع جرم و خرابکاری شود. عوامل متعددی در ارتقاء کیفیت نظارت دوربین های مداربسته دخیل هستند که در این بین کیفیت دوربین مداربسته یکی از آنها است. امروزه خلافکاران حرفه ای با ترفندهای زیادی می توانند دوربین های مداربسته را دور بزنند. بنابراین داشتن سطح مناسبی از کیفیت دوربین مداربسته می تواند به میزان زیادی نیازهای امنیتی ما را تامین کند.

اما گاهی اوقات دوربین مداربسته تصاویر را با کیفیت دوربین های فیلمبرداری دهه 1320 فیلم برداری می کند! این تصاویر مسلما کارایی لازم را ندارند و نمی توانید از آنها به عنوان یک مدرک قابل قبول در اداره پلیس استفاده کنید.

اگر کیفیت دوربین مداربسته شما نیز پایین آمده است و قصد دارید ویدئوهایی که توسط دوربین های امنیتی تان ضبط می شوند کیفیت مطلوبی داشته باشد، این مطلب از رهاورد نیرو را تا انتها مطالعه کنید. در این محتوا ما دلایل پایین بودن کیفیت تصاویر دوربین مداربسته را بررسی می کنیم و نکاتی به شما ارائه می دهیم که با رعایت آنها بتوانید تصاویر باکیفیت و واضحی را در سیستم هایتان ذخیره کنید.

** رهاورد نیرو عرضه کننده انواع خدمات و محصولات مربوط به نظارت و امنیت ساختمان می باشد؛ لذا شما کاربران گرامی می توانید با خیالی آسوده برای خرید دوربین مداربسته در مدل ها و قیمت های مختلف به صفحه فروشگاه سایت مراجعه کنید و یا روی عکس زیر کلیک نمایید.

خرید دوربین مدار بسته

چرا کیفیت تصاویر دوربین مداربسته پایین می آید؟

زمانیکه کیفیت دوربین مداربسته پایین باشد، تصاویر و ویدئوها به وضوح نمایش داده نمی شوند. نمایش تصاویر به رنگ سیاه یا قرمز از نشانه های پایین آمدن کیفیت دوربین مداربسته می باشد. همچنین در برخی مواقع ممکن است هیچ تصویری نشان داده نشود. توجه داشته باشید پایین آمدن کیفیت تصاویر دوربین مداربسته به معنای خراب شدن و از کار افتادن سیستم امنیتی شما نیست. دلایل مختلفی باعث بروز چنین مشکلی می شوند که در ادامه آنها را به طور کامل توضیح می دهیم.

 1. استفاده از تجهیزات قدیمی برای دوربین

استفاده از تجهیزات قدیمی و منسوخ یکی از دلایل اصلی افت کیفیت تصویر دوربین مدار بسته است. دستگاه های قدیمی کیفیت تصویربرداری ضعیفی دارند. به همین دلیل، به هنگام وقوع سرقت یا حادثه، جزئیات تصاویر مانند چهره افراد به خوبی نمایش داده نمی شوند و نمی توانید از ویدئوهای دوربین به عنوان مدرک جهت ارائه به پلیس و شناسایی سارقین یا خرابکاران استفاده کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
فروشگاه
 • خرید دوربین مدار بسته
 • خرید تجهیزات دوربین مدار بسته
 • خرید جک پارکینگی
 • خرید دزدگیر اماکن
خدمات
 • نصب دوربین مدار بسته
 • نصب اعلام حریق
 • نصب دزدگیر اماکن
 • نصب کرکره برقی
 • نصب جک برقی پارکینگی
 • هوشمند سازی ساختمان
جدیدترین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه