نصب دزدگیر اماکن

 

نصب دزدگیر اماکن و منازل یا سیستم اعلام سرقت یکی از ابزارهای امنیتی برای هر سازمانی بسیار ضرورت دارد نصب دزدگیر اماکن در حقیقت نوعی هشدار دهند در مقابل خطرات سرقت و ورود غیر مجاز می باشد.

مراحل نصب دزدگیر اماکن

1.بازدید از مکان

برای نصب صحیح و انتخاب نوع اجناس مصرفی مطابق با نقشه ساختمان های مختلف نیاز به بازدید حضوری از پروژه ها می باشد همچنین در این بازدید نوع اجناس و قیمت ها با ارائه پیشفاکتور به مشتریان اعلام خواهد شد.

2.خرید اجناس مورد نیاز

در پیش فاکتور پیشنهادی از طرف کارشناسان شرکت نوع جنس مورد نیاز شما ارائه می شود و برای اطلاع بیشتر از اجناس مورد نیاز می توانید به بخش فروشگاه سایت شرکت مراجعه کنید و یا با تماس با کارشناسان شرکت اطلاعات بیشتری در این باب کسب کنید. (در صورت تهیه اجناس از محل دیگر شرکت خدمات نصب را در اختیار مشتری قرار خواهد داد)

3.پرداخت وجه جهت انجام پروژه

۲۰درصد از مبلغ پروژه در ابتدای قرارداد و ۵۰ درصد مبلغ در زمان شروع به کار و ۳۰ درصد مبلغ در انتهای پروژه از مشتری دریافت خواهد شد.

4.تعیین وقت انجام پروژه

شرکت رهاورد نیرو مهرگان با بکارگیری چندین کادر مجرب از تکنسین های با تجربه در کمترین زمان ممکن پروژه های شما را انجام خواهد داد.

تماس با ما 2

فرم درخواست مشاوره خدمات نصب دزدگیر اماکن

 

 

با پر کردن فرم خدمات نصب دزدگیر اماکن ، کارشناسان ما ظرف ۲۴ ساعت با شما تماس خواهند گرفت و مشاوره رایگان را در اختیارتان قرار می دهند

 

خرید دزدگیر اماکن

برای سفارش و خرید و نصب دزدگیر منازل و همچنین اطلاع از آخرین قیمت ها مطابق مراحل زیر می توانید عمل کنید ارسال محصولات به تمامی نقاط کشور امکان پذیر می باشد .

خرید حضوری

شما می توانید با مراجعه به آدرس :  تهران ، میدان انقلاب ، خیابان ۱۲ فروردین ، کوچه ژاندارمری ، پلاک ۱۱۶ – واحد ۲ از خدمات مشاوره نصب و خرید محصول مورد نظر بهره مند شوید.

فروشگاه اینترنتی

برای خرید محصولات خدماتی شرکت وارد فروشگاه شوید

فروشگاه

مشاوره تلفنی

شما می توانید برای سفارش خرید و مشاوره خدماتی با شماه تماس ۶۶۱۷۵۷۴۴-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

شرکت نصب دزدگیر اماکن

شرکت رهاورد نیرو مهرگان ارائه دهنده خدمات نصب سیستم های امنیتی برای سازمان های مختلف می باشد پرسنل این شرکت تمامی تلاش خود را برای امن سازی محیط پیرامون شما با بروزترین تکنولوژی های روز دنیا خواهند کرد این شرکت با بکارگیری بهترین متودهای امنیتی تمامی راههای امنیتی را برای نصب دزدگیر اماکن مناسب برای مشتریان در نظر خواهد داشت تا به هیچ عنوان خسارتی به مشتریانی که از سیستم های امنیتی و خدمات نصب دزدگیر منازل این شرکت استفاده نموده اند وارد نشود.

اطلاعات کلی در مورد دزدگیر اماکن

نصب دزدگیر اماکن :

نصب دزدگیر اماکن یا سیستم اعلام سرقت یک سیستم امنیتی برای جلوگیری و اطلاع رسانی غیر مجاز به سازمان ها می باشد عملکرد این سیستم به گونه ای اس که در زمان فعال بودن با رسد محیط با استفاده از سنسورهای مختلف حرکت یا ورود غیر مجاز را تشخیص داده و آن را به صورت آلارم صوتی و یا تماس تلفنی به صاحبین سازمان اعلام می کند از کاربردهای نصب دزدگیر اماکن می توان به قدری مطمئن بود که استفاده آن در بانک ها خود گویای این موضوع  می باشد.

اجزای تشکیل دهنده در نصب دزدگیر اماکن :

دزدگیر اماکن از اجزای زیر تشکیل می شوند :

پنل مرکزی در نصب دزدگیر اماکن :

یکی از مهمترین قسمت ها در نصب دزدگیر منازل و اماکن پنل مرکزی دزدگیر می باشد.این پنل یا مرکز کنترل در حقیقت مغز فرمان دهنده سیستم اعلام سرقت می باشد تمامی تجهیزات تشخیص دهنده و اعلام کننده هشدار بر روی این پنل نصب می شوند و همچنین فرمان تماس تلفنی نیز توسط پنل مرکزی به تلفن کننده ها صادر می گردد.

پنل دزدگیر اماکن | پنل دزدگیر خانه

چشمی ها در نصب دزدگیر اماکن :

یکی از ابزارهای مهم در فرآیند نصب دزدگیر اماکن چشمی می باشد.این ابزار با تشخیص حرکت در محیط تحت شعاع دید خود فرمان وجود خطر را به پنل مرکزی اعلام می کند همچنین این چشمی ها در انواع سیمی و بی سیم تولید می شوند که حساسیت و برد آنها متغییر می باشد.

PIR  در چشمی  دزدگیر چیست ؟

PIR در فرآیند نصب دزدگیر اماکن مخفف Passive Infrared Sensor  است. در توضیح این عبارت باید گفت که چشمی ها از خود انرژی ساطع نمی کنند و تنها اشعه‌های مادون قرمز را دریافت خواهند کرد. تشخیص این اشعه ها و به دنبال آن مشخص نمودن حضور انسان در محیط از مهم ترین کاربردهای این دسته از چشمی ها است. این چشمی ها در فرآیند نصب دزدگیر اماکن ،در ادامه امواج الکترونیک را صادر و مرکز کنترل را وادار به واکنش می کنند.

چشمی دزدگیر اماکن | چشمی دزدگیر منزل

مگنت در نصب دزدگیر اماکن :

مگنت ها که به صورت بی سیم یا با سیم موجود هستند، در بین درب ها و پنجره ها نصب می شود و در هنگام باز شدن درب و پنجره ها عملکرده و ابزاری برای ارسال فرمان خطر به پنل مرکزی در فرآیند نصب دزدگیر منزل به کار می رود.

مگنت دزدگیر اماکن | نصب دزدگیر اماکن

شوک سنسور در نصب دزدگیر منازل :

این سنسور بر روی شیشه ها نصب می شود و با تشخیص لرزش و شکست شیشه فعال می شود و فرمان خطر را به پنل مرکزی اعلام می کند شوک سنسورهایی که در نصب دزدگیر اماکن مورد استفاده قرار میگیرند به دو دسته تک مرحله ای و دو مرحله ای تقسیم بندی می شوند.

شوک سنسور دزدگیر اماکن | قیمت شوک سنسور دزدگیر

پدال در  نصب دزدگیر منزل به چه صورت است :

پدال نیز نوعی ابزار برای ارسال هشدار به پنل مرکزی است با این تفاوت که پدال ها به صورت دستی فعال می شوند پدال ها در فرآیند نصب دزدگیر اماکن ، بسیار کاربردی در بانک ها و طلا فروشی ها هستند.

پدال در دزدگیر اماکن | رهاورد نیرو

تلفن کننده در نصب دزدگیر منزل :

در فرآیند نصب دزدگیر اماکن به روش نوین استفاده از پیام رسان و تلفن کننده امری حیاتی محسوب می شود. این تلفن کننده در دو نوع خط ثابت و سیم کارتی تولید می شوند این سیستم با فعال شدن پنل مرکزی توسط وسایل تشخیص یا اعلام هشدار با صاحبین سازمان تماس تلفنی برقرار نموده و به عنوان ابزاری بسیار کاربردی پیشنهاد می شود در کنار پنل مرکزی نصب گردند.

تلفن کننده در دزدگیر اماکن | رهاورد نیرو

اسپیکر در نصب دزدگیر اماکن :

برای اعلام هشدار به صورت صوتی در فرآیند نصب دزدگیر اماکن از اسپیکر استفاده می شود این تجهیز شکلی ماننده بلندگوهای قدیمی دارد و صدای زیادی را در هنگام عملکرد تولید می کند.

اسپیکر دزدگیر اماکن | بلندگوی دزد گیر اماکن

ریموت کنترل :

بدیهی ترین قطعه در نصب دزدگیر جهت فعال و غبر فعال نمودن سیستم اعلام سرقت از ریموت کنترل استفاده می شود.

نصب دزدگیر اماکن

انواع سیستم های اعلام سرقت :

سیستم های اعلام سرقت در مدل های مختلفی ساخته می شوند که به توضیح هر کدام و مزایا و معایب آنها خواهیم پرداخت.

نصب دزدگیر اماکن معمولی : با نصب دزدگیر اماکن معمولی این سیستم تنها با صدای اسپیکر اطلاع رسانی خواهد شد و تنها افراد محیط پیرامون سازمان متوجه آلارم صوتی خواهند شد و هیچگونه تماسی برقرار نمی شود.

مزایا : قیمت پایین

معایب : عدم اطلاع رسانی به صورت تماس تلفنی و SMS

نصب دزدگیر منازل با تلفن کننده خط شهری : نصب دزدگیر اماکن در این سیستم به دلیل برقراری تماس تلفنی نسبت به نوع قبلی منطقی تر می باشد این سیستم بلافاصله پس از فعال شدن با استفاده از تلفن کننده و خط شهری با شماره های داخل حافظه تماس میگرد.

مزایا : قیمت نسبتا مناسب، استفاده از تلفن کننده خط شهری

معایب : با قطع تلفن توسط سارقین تماس تلفنی این سیستم از کار خواهد افتاد، عدم اطلاع رسانی به صورت پیامک

نصب دزدگیر اماکن با تلفن کنند سیم کارتی : با نصب این نوع سیستم اعلام سرقت خیالی آسوده داشته باشید چون این سیستم ها مجهز به تلفن کننده سیم کارتی هستند که خود بسیار کاربردی است و از سطح امنیتی بالایی برخوردار است معمولا در نصب دزدگیر منازل و اماکن با تفن کننده سیم کارتی تماس تلفنی در این سیستم ها از طریق خط شهری نیز انجام می شود پس در این دزدگیرها علاوه بر ارسال SMS ما تماس از دو طریق خواهیم داشت (خط شهری و سیم کارت).

مزایا : امکان ارتباط از طریق سیم کارت، امکان کنترل از راه دور، امنیت بسیار بالا

معایب : قیمت بالا

سوالات مشتریان

چه برندی را برای نصب دزدگیر اماکن خود خریداری کنیم تا عمر بالا و کیفیت مناسبی داشته باشد؟

برندهایی که توسط شرکت رهاورد نیرو استفاده شده و در پیش فاکتور به مشتری عرضه می شوند همگی دارای کیفیت و گارانتی معتبری هستند.

پیشنهاد شرکت استفاده از چه دزدگیری است ؟

بهترین انتخاب برای نصب دزدگیر اماکن یک سیستم کامل اعلام سرقت دزدگیرهای اماکن با تلفن کننده سیم کارتی هستند چون از نظر امنیت کارایی و امکانات بسیار قوی تر از دو نمونه دیگر هستند.

چه قابلیت هایی در نصب دزدگیر اماکن سیم کارتی وجود دارد که می توان از راه دور آن را کنترل کرد ؟

با استفاده از ارسال پیامک و نرم افزارهای Android و IOS که در هنگام خرید و پس از نصب دزدگیر اماکن آموزش کامل آنها به شما داده می شود می توانید دزدگیر را از راه دور خاموش و روشن کنید، به صدای محیطی که دزدگیر در آنجا نصب شده گوش کنید، صدای خودتونو تو محیط پخش کنید، و با استفاده از رله های قابل فعال شدن از راه دور چراغهایی رو خاموش و روشن کنید و یا حتی با نصب تجهیزاتی مرتبط گلدان ها رو آبیاری کنید.

آیا این دزدگیر ها آلارم یا خطای اشتباهی هم می زنند ؟

این سیستم ها دارای مدارت الکترونیکی هستند و رخداد خطاهایی با توجه به نویز های محیط پیرامون نصب امری اجتناب ناپذیر است ولی با نصب اصولی و رعایت استانداردهای نصب در هنگام نصب دزدگیر منزل تا حد بسیار بسیار قابل توجهی این خطا را می توان کاهش داد و حتی به صفر رساند.

تضمین کیفیت کار شرکت شما چگونه است ؟

این شرکت برای تمامی خدمات نصب دزدگیر اماکن خود گارانتی معتبر ارائه می دهد و با استفاده از اجناس با کیفیت و تکنسین های مجرب به هیچ عنوان دقدقه ای برای مشتریان خود باقی نمی گذارد و ما به این اصل که آینده شرکت به رضایتمندی مشتریان بستگی دارد پایبند هستیم.

آیا اجناس خریداری شده خدمات پس از فروش دارند ؟

بله. شما پس از سفارش و نصب دزدگیر اماکن خود گارانتی یک ساله محصولات را دریافت و تمامی اجناس عرضه شده و خدمات انجام شده توسط شرکت رهاورد نیرو ۱۰ سال خدمات پس از فروش و نصب دارند.