انواع دزدگیر اماکن

انواع دزدگیر اماکن

خطر سرقت همواره مکان های مختلف را تهدید خواهد کرد، بنابراین شناخت و انتخاب درست در نصب دزدگیر اماکن به مردم قوت قلب مهمی خواهد داد. تجربه ثابت کرده که سارقان حرفه ای در مورد اماکن مجهز به دوربین و سیستم دزدگیر کمتر خطر می کنند. اما متأسفانه گاهی انتخاب نادرست مردم و نصب دزدگیر اماکن ضعیف و یا نصب نادرست یک سیستم دزدگیر قوی صدمات جبران ناپذیری به امنیت محیط وارد کرده است.

دزدگیر منازل

کارایی یک دزدگیر خوب متناسب با کاربردش تعیین می گردد. دزدگیری که مناسب منزل است دارای حسگرهای قوی می باشد. از طرفی ضرورت مقابله با آتش سوزی باعث شده که سیستم های دزدگیر با شاسی راه اندازی عملیات هشدار حریق در ارتباط باشند. بنابراین حسگر های دودی و نوری ضمن محافظت از منزل شما از دارایی شما در مقابله آتش سوزی نیز حفاظت خواهند کرد و نیاز شما را به نصب اعلام حریق را تا حدودی برطرف خواهد کرد. جالب است بدانید که امروزه شرکت های بیمه ، اماکنی که مجهز به سیستم های امنیتی نظیر دزدگیر و دوربین هستند را با تخفیف بیشتری حمایت و بیمه می کنند.

خرید دزدگیر اماکن به قیمت روز بازار ، راهنمای خرید دزدگیر اماکن ، مرکز فروش دزدگیر اماکن در تهران ، مرکز فروش پک دزدگیر منزل سیمکارتی بی سیم

در کل سیستم های دزدگیر همراه با تجهیزات جانبی نظیر دوربین های مدار بسته به کمک حفاظت از منازل و اماکن مختلف آمده است. برای ویلاها نیز مشابه همین اتفاق افتاده است، ویلاهایی که مجهز به سیستم های دزدگیر و دوربین مدار بسته هستند از امنیت بسیار بالاتری برخوردار خواهند بود.

علی‌الخصوص اگر نصب دزدگیر ویلا توسط یک فرد مجرب با سیم کشی های داخلی صورت گیرد. ضمناً عموماً حس گرها و چشمی های سیستم دزدگیر اماکن، مستقل از برق هستند و با باتری نیز کار می کنند.

دزدگیر محل کار

علاوه بر دزدگیر اماکن ، این روزها خطرات زیادی نظیر سرقت محل کار سرمایه گذاران را تهدید می کند. دزدگیرهای محل کار با چشمی های قوی و حس گرهای پیشرفته با قابلیت رصد زاویه ای 360 درجه توانایی زیر نظر گرفتن کامل محیط را دارند. برخی از این حسگرها حرارتی هستند و با ورود یک موجود زنده به فضای شرکت یا مغازه به حالت هشدار در می آیند. این حس گرها با سنجش مدام حرارت محیط به ورود موجود خارجی واکنش نشان می دهند.

این واکنش بسته به انتخاب صاحب کار به صورت تماس با تلفن صاحب کار و به صدا درآمدن آژیر خود را نشان می دهد. به جز حسگرهای حرارتی حسگرهای حساس به نور و دود نیز وجود دارند که هردو آن ها با رصد مرتب محیط تغییرات را لحظه ای پایش می نمایند. کارایی دزدگیر محل کار به عواملی نظیر قدرت باطری جانبی سیستم و امکان ست کردن چشمی ها و ریموت ها بازمی‌گردد. پنل مرکزی نیز جزو جداناپذیر انواع دزدگیر منازل و غیره است که در کنار سایر تجهیزات دزدگیر به فروش می رسد.

دزدگیر منزل

دزدگیر در و پنجره

از دزدگیرهای حرفه ای با حسگرهای پیشرفته اگر عبور کنیم به مدل بسیار ساده دزدگیر مغناطیسی می رسیم. دزد گیری که از دو قطعه کوچک مغناطیسی تشکیل شده و آن دو قطعه رو به روی هم روی درب و پنجره نصب می گردند. تا در هنگام خطر و شکسته شدن پنجره یا باز شدن درب با به هم خوردن تعادل دستگاه به حالت هشدار در بیایند. این نوع دزدگیر، مدل بسیار ساده و ارزان قیمت حسگر مغناطیسی است، مدلی که حتی می‌تواند بر روی درب چمدان نیز نصب گردد.

دزدگیر اماکن بی سیم

ترس از قطع اتصالات سیمی دزدگیر توسط سارق خیلی ها را به انتخاب دزدگیرهای بی سیم جهت داده است. مزیت دیگر انتخاب دزدگیر اماکن بی سیمی امکان جابجایی راحت کل سیستم از محلی به محل دیگر و نصب راحت آن است. این نوع از سیستم با رصد فضا و محیط اطراف در مواقع خطر پیام هشدار را به صورت بی سیم به صاحب کار مخابره می کند. بستر این ارتباط می تواند اینترنت باشد و یا خروجی آن از طریق تماس با صاحب کار برقرار شود.

جالب اینجا است که برخی از سیستم های دزدگیر بی سیم امکان هدایت از راه دور را پیدا کرده‌اند، به گونه ای که صاحب کار به طور هوشمند قادر است که فرامینی را به دستگاه ارسال نماید. تا فرضاً از راه دور یک دستگاه برقی از کار بیندازد. خوشبختانه با پیشرفت فناوری تجهیزات دزدگیر پیشرفته در پیوند با هوشمند سازی اماکن کارهای بزرگتری انجام داده است.

نکته مهم قبل از خرید دزدگیر اماکن

قبل از انتخاب دزدگیر و نصب دزدگیر منازل و ادارات ، به پشتیبانی و گارانتی کالا دقت نمایید. چراکه کیفیت چشمی ها، حسگرها و خروجی ها بسیار مهم هستند. در صورتی که دستگاه بعد از مدتی دچار ایراد و اشکال شود، عدم پشتیبانی می تواند هزینه زیادی بر دست شما بگذارد. هر دزدگیری به شرط نصب درست توسط نصاب و حمایت و گارانتی از طرف فروشنده می تواند کارآمد و مؤثر باشد، در غیر این صورت انتظار عملکرد خوب از یک دزدگیر گران قیمت چندان معقول و منطقی نیست. شما کاربران گرامی می توانید برای خرید دزدگیر اماکن ( خرید دزدگیر های برند کلاسیک یا خرید دزدگیر فایروال ) در انواع مدل ها و برندهای متفاوت از رهاورد نیرو و یا سایر سیستم های حفاظتی از جمله خرید دوربین مدار بسته بر روی لینک آن کلیک کنید.

خرید دزدگیر اماکن فایروال ، مشخصات و لیست قیمت دزدگیر اماکن فایروال ، نمایندگی فروش دزدگیر فایروال در تهران + خدمات پس از فروش دزدگیر فایروال

امروزه دیگر دزدگیرها به تنهایی کار خاصی انجام نمی دهند و مانند گذشته تنها کار آن ها آژیر کشیدن نیست. از این رو رهاورد نیرو با بکارگیری نیروهای متخصص و با استفاده از تجهیزات دزدگیر مدرن محیط مدام رصد شده و به طور هوشمند گزارش هایی از امنیت محل به صاحب کار مخابره خواهد کرد. امکان نصب حسگرهای مختلف با قابلیت های رصد دما، نور و حرارت علاوه بر تأمین امنیت، محیط مورد نظر را از خطرات دیگر مانند آتش سوزی مراقبت خواهد کرد. نصب این سیستم دزدگیر در کنار دوربین مداربسته می تواند یکی از مهم ترین مزیت های هوشمند سازی اماکن در عصر جدید به شمار آید.

شرکت رهاورد نیرو ارائه دهنده خدمات هوشمند سازی ساختمان ،  نصب اعلام حریق و نصب دوربین مدار بسته می باشد . برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

5/5 - (3 امتیاز)
فروشگاه
  • خرید دوربین مدار بسته
  • خرید تجهیزات دوربین مدار بسته
  • خرید جک پارکینگی
  • خرید دزدگیر اماکن
خدمات
  • نصب دوربین مدار بسته
  • نصب اعلام حریق
  • نصب دزدگیر اماکن
  • نصب کرکره برقی
  • نصب جک برقی پارکینگی
  • هوشمند سازی ساختمان
جدیدترین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه