نصب اعلام حریق

نصب اعلام حریق برای تمامی سازمان ها و اماکن ضرورت دارد. سیستم اعلام حریق همانطور که از نامش پیداست سیستمی امنیتی در برابر حریق می باشد در ابتدا این سیستم حریق را تشخیص داده و با استفاده از آلارم صوتی و تماس تلفنی اطلاع رسانی می کند. .

مراحل نصب نصب اعلام حریق

1.بازدید از مکان

برای اجرای صحیح پروژه اعلام حریق نیاز به بازدید از محل نصب می باشد در این بازدید تعداد دتکتورها و پنل مورد نیاز با توجه به شرایط محیط تعیین می گردد و قیمت ها و لوازم مرد نیاز در پیش فاکتور به مشتری اعلام خواهد شد.

2.خرید اجناس مورد نیاز

در پیش فاکتور پیشنهادی از طرف کارشناسان شرکت نوع جنس مورد نیاز شما ارائه می شود و برای اطلاع بیشتر از اجناس مورد نیاز می توانید به بخش فروشگاه سایت شرکت مراجعه کنید و یا با تماس با کارشناسان شرکت اطلاعات بیشتری در این باب کسب کنید. (در صورت تهیه اجناس از محل دیگر شرکت خدمات نصب را در اختیار مشتری قرار خواهد داد)

3.پرداخت وجه جهت انجام پروژه

۲۰درصد از مبلغ پروژه در ابتدای قرارداد و ۵۰ درصد مبلغ در زمان شروع به کار و ۳۰ درصد مبلغ در انتهای پروژه از مشتری دریافت خواهد شد.

4.تعیین وقت انجام پروژه

شرکت رهاورد نیرو مهرگان با بکارگیری چندین کادر مجرب از تکنسین های با تجربه در کمترین زمان ممکن پروژه های شما را انجام خواهد داد.

تماس با ما 2

فرم درخواست مشاوره خدمات نصب اعلام حریق

 

 

با پر کردن فرم مشاوره نصب اعلام حریق کارشناسان ما ظرف ۲۴ ساعت با شما تماس خواهند گرفت و مشاوره رایگان را در اختیارتان قرار می دهند

 

خرید اعلام حریق

برای سفارش و خرید سیستم اعلام حریق همچنین اطلاع از آخرین قیمت ها مطابق مراحل زیر می توانید عمل کنید ارسال محصولات به تمامی نقاط کشور امکان پذیر می باشد .

خرید حضوری

شما می توانید با مراجعه به آدرس :  تهران ، میدان انقلاب ، خیابان ۱۲ فروردین ، کوچه ژاندارمری ، پلاک ۱۱۶ – واحد ۲ از خدمات مشاوره و خرید محصول مورد نظر خود بهره مند شوید.

فروشگاه اینترنتی

برای خرید محصولات خدماتی شرکت وارد فروشگاه شوید

فروشگاه

مشاوره تلفنی

شما می توانید برای سفارش خرید و مشاوره خدماتی با شماه تماس ۶۶۱۷۵۷۴۴-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

شرکت نصب اعلام حریق | رهاورد نیرو

شرکت نصب اعلام حریق

شرکت رهاورد پیشتاز در عرصه سیستم های امنیتی و حفاظتی افتخار انجام چندین پروژه بزرگ در صنعت نصب اعلام حریق را دارد نصب و راه اندازی سیستم اعلام حریق نیاز به تاییدیه آتش نشانی خواهد داشت و برای دریافت تاییدیه نیاز است تا پروژه به صورت استاندارد انجام شود تکنسین های این شرکت با سالها تجربه در صنعت اعلام حریق پروژه های مشتریان را با بهترین کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی انجام می دهند.

 قیمت اعلام حریق

قیمت های ما بسیار رقابتی هستند و دلیل آن واردات، تولید و قراردادهای همکاری با قیمت مناسب با سایر شرکت هاست برای اطلاع دقیق از قیمت ها می توانید با شماره های شرکت تماس گرفته و قیمت های خود را به صورت فایل پیش فاکتور دریافت کنید و یا به بخش فروشگاه سایت مراجعه کرده و سفارش خود را تکمیل نمایید سپس کارشناسان ما در اولین فرصت برای نصب اعلام حریق شما اقدام خواهند کرد.

اطلاعات کلی در مورد اعلام حریق

نصب اعلام حریق چیست ؟

نصب سیستم اعلام حریق سیستمی کاربردی در مبحث حفاظت از ساختمان می باشد. نصب اعلام حریق ها به دو دسته کلی متعارف یا کانونشنال و آدرس پذیر دسته بندی می شوند عملکرد سیستم آدرس پذیر بسیار دقیق تر از اعلام حریق کانونشنال می باشد بطوری که محل دقیق حریق در این سیستم ها به خوبی نمایش داده می شود و این موضوع خود به اطفاع سریعتر حریق توسط آتشنشان ها کمک خواهد کرد.

سیستم اعلام حریق همچنین می تواند به سیستم اطفاء حریق نیز متصل شود و به صورت اتوماتیک عملیات اطفاء حریق را نیز کنترل نماید سیستم اعلام حریق در دو دسته کلی متعارف و آدرس پذیر تولید می شوند و نصب اعلام حریق متعارف بسیار ساده تر از نصب اعلام حریق آدرس پذیر می باشد که دلیل آن سادگی در برنامه ریزی اعلام حریق متعارف نسبت به آدرس پذیر است .

اجزای تشکیل دهنده سیستم نصب اعلام حریق :

پنل مرکزی در نصب اعلام حریق :

تمامی فرمان ها و برنامه ریزی های نصب اعلام حریق بر روی پنل مرکزی انجام می شود این پنل قابلیت تجهیزات اطفاء حریق و نصب تلفن کننده را دارد و در دو نوع آدرس پذیر و متعارف یا کانونشنال ساخته می شود.

پنل مرکزی اعلام حریق

دتکتور در نصب اعلام حریق :

دتکتور ها در حقیقت آشکارسازهای حریق هستند و در انواع دتکتورهای حساس به دود، دتکتورهای حساس به حرارت، دتکتورهای حساس به نور آتش ، دتکتورهای گاز و … ساخته می شوند.

دتکتور اعلام حریق | رهاورد نیرو

آژیر نصب سیستم اعلام حریق :

اعلام صوتی آژیر خطر آتش سوزی توسط آژیر یا اسپیکر انجام می شوند در نصب اسپیکرها برای ساختمان ها می بایست استاندارد دسی بل (db) صوت در آژیرهای داخلی و بیرونی متفاوت باشد.

آژیر اعلام حریق | رهاورد نیرو

چراغ سردرد یا چراغ ریموت :

برای آشکارسازی محل دقیق حریق در اعلام حریق ها از چراغ سردر استفاده می شود در زمان آتش سوزی چراغ ریموت روشن شده در هر واحد یا اتاق نشانگر آتش سوزی در آن محل می باشد.

چراغ ریموت اعلام حریق | رهاورد نیرو

شستی در نصب اعلام حریق :

از این شستی ها برای اعلام حریق به صورت دستی استفاده می شود به این منظور می بایست شستی ها را در محلی نصب نمود که در دسترس عموم باشد.

شستی اعلام حریق | رهاورد نیرو

تفاوت اعلام حریق متعارف یا کانونشنال با اعلام حریق آدرس پذیر

نصب سیستم اعلام حریق متعارف متشکل از یک پنل ساده بعلاوه تجهیزات اعلام و هشدار حریق می باشد در این اعلام حریق ها محل حریق را به صورت دقیق نمی توان تشخیص داد برای مثال یک هتل که در هر طبقه آن ۲۰ اتاق وجود دارد را در نظر بگیرید با بررسی پنل اعلام حریق متعارف در زمان وقوع حریق تنها این پنل آدرس طبقه را برای آتش نشان مشخص می کند و اینکه کدام اتاق دچار حریق شده مشخص نیست البته با نصب چراغ های سردری برای هر اتاق می توان در همان طبقه این موضوع را مشخص نمود ولی این موضوع باز به صورت دیداری می باشد و در پیچ و خم راه روهای طبقه پیدا کردن آن زمان بر است.

اما در پنل های سیستم اعلام حریق آدرس پذیر محل حریق به صورت کامل نوشته می شود بطور مثال بر روری پنل آدرس (( طبقه ۵ اتاق ۱۶)) نوشته شده است و آتش نشان خود را بلافاصله به آدرس دقیق آتش سوزی می رساند (پنل های مرکزی طبق استاندارد می بایست در ورودی درب هر ساختمان و در دید مناسب برای آتش نشان ها نصب شوند)

تفاوت سیم کشی در اعلام حریق متعارف و آدرس پذیر

سیم کشی در نصب اعلام حریق متعارف به صورت سری یا پشت سر هم می باشد و انتهای خط می بایست با مقاومت بسته شود اما سیم کشی اعلام حریق آدرس پذیر به صورت حلقه است است یعنی سیم خروجی از زون ها به صورت حلقه به پنل برگشت دارد.

مقالات مرتبط :

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و افزایش دانش فنی خود پیرامون نصب سیستم اعلام حریق از مقالات زیر استفاده نمایید.

سیستم اعلام حریق چیست ؟

سوالات مشتریان

چه برندی خریداری کنیم تا عمر بالا و کیفیت مناسبی داشته باشد؟

برندهایی که توسط شرکت رهاورد نیرو استفاده شده و در پیش فاکتور به مشتری عرضه می شوند همگی دارای کیفیت و گارانتی معتبری هستند.

پیشنهاد شرکت استفاده از چه اعلام حریقی است ؟

در صورتی که هزینه پروژه در نصب اعلام حریق ملاک نباشد بهترین گزینه برای اجرا اعلام حریق های آدرس پذیر هستند.

آیا سیستم اعلام حریق اطلاع رسانی خوبی در زمان وقوع حریق دارد ؟

بله با نصب یک سیستم با کیفیت برای ساختمان خود نگران عملکرد آن ناشید زیرا در کمترین زمان وقوع حریق را تشخیص می دهد و می تواند با آلارم صوتی و در صورتی که بر روی آن تلفن کننده نصب کنید حریق را در کوتاه تربن زمان به شما گزارش کند.

تضمین کیفیت کار شرکت شما چگونه است ؟

این شرکت برای تمامی خدمات خود گارانتی معتبر ارائه می دهد و با استفاده از اجناس با کیفیت و تکنسین های مجرب به هیچ عنوان دقدقه ای برای مشتریان خود باقی نمی گذارد و ما به این اصل که آینده شرکت به رضایتمندی مشتریان بستگی دارد پایبند هستیم.

آیا اجناس خریداری شده خدمات پس از فروش دارند ؟

بله. تمامی اجناس عرضه شده و خدمات انجام شده توسط شرکت رهاورد نیرو ۱۰ سال خدمات پس از فروش و نصب دارند.