مراحل انجام پروژه

پروژه های انجام شده

پروژه های نصب دوربین مداربسته توسط رهاورد نیرو

نام شرکت: شرکت کیمیا صنعت

نصب و راه اندازی دوربین مداربسته شرکت .کیمیا صنعت توسط کارشناسان رهاورد
سال راه اندازی پروزه : ۱۳۹۷
استفاده از برترین دوربین های روز 

مشاوره جهت نصب درب اتوماتیک شیشه ای

درخواست مشاوره

ویژگی های رهاورد نیرو

سوالات متداول

سوالی دارید؟

سوالات متداول

چه برندی خریداری کنیم تا عمر بالا و کیفیت مناسبی داشته باشد؟

برندهایی که توسط شرکت رهاورد نیرو استفاده شده و در پیش فاکتور به مشتری عرضه می شوند همگی دارای کیفیت و گارانتی معتبری هستند.

نصب درب اتوماتیک شیشه ای کدام برند را پیشنهاد می کنید ؟

اپراتورهای آلمانی در ایران کیفیت و خدمات مناسبی را تا بحال از خود نشان داده اند و برندهای مطرح آلمانی بیشتر قابل اعتماد هستند.

اپراتور های شیشه ای را در چه حالاتی می توان کنترل کرد ؟

چند حالت برای عملکرد پس از نصب اپراتور شیشه ای وجود دارد که عبارتند از کنترل تردد از یکطرف، کنترل تردد با کارت الکترونیکی، دربها همیشه در مد بسته، درب ها همیشه در مد باز و عملکرد عادی.

آیا اپراتور شیشه ای را می توان به صورت هوشمند کنترل کرد ؟

بله تردد با کارت های الکترونیکی و قابلیت باز و بست توسط ریموت کنترل از راه دور و حتی باز و بست توسط SMS از نمونه کنترل تردد هوشمند می باشد.

تضمین کیفیت کار شرکت شما چگونه است ؟

باین شرکت برای تمامی خدمات خود گارانتی معتبر ارائه می دهد و با استفاده از اجناس با کیفیت و تکنسین های مجرب به هیچ عنوان دقدقه ای برای مشتریان خود باقی نمی گذارد و ما به این اصل که آینده شرکت به رضایتمندی مشتریان بستگی دارد پایبند هستیم.

آیا اجناس خریداری شده خدمات پس از فروش دارند ؟

بله. تمامی اجناس عرضه شده و خدمات انجام شده توسط شرکت رهاورد نیرو ۱۰ سال خدمات پس از فروش و نصب دارند.

سوالات متداول


خرید حضوری

شما می توانید با مراجعه به آدرس :تهران-خیابان جمهوری-بعد از تقاطع ولیعصر-بعد از فروشگاه رفاه-ساختمان تجاری و اداری ۲۴-طبقه پنجم واحد سمت چپ


مشاوره تلفنی

شما می توانید برای سفارش خرید و مشاوره خدماتی با شماره تماس ۶۶۴۷۶۲۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.


خرید اینترنتی

شما می توانید با مراجعه به سایت رهاورد نیرو و پر کردن فرم ثبت نام  با شرکت در تماس باشید. کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

مقالات ما

آخرین مقالات

اطلاعات کلی در مورد اپراتورهای شیشه ای

نصب اپراتور شیشه ای چیست ؟

نصب اپراتورهای شیشه ای نوعی از درب های اتوماتیک هستند که در ساختمان های اداری و ساختمان های مدرن بسیار کاربردی  هستند این نوع از درب اتوماتیک به دلیل نصب شیشه ای میرال بر روی لنگه های درب آن اپراتور شیشه ای نام گرفته اند.

نصب اپراتور شیشه ای در انواع معمولی و تلسکوپی تولید و عرضه می شوند که نوع تلسکوپی آنها قیمت بالاتری نسبت به نوع معمولی دارد.

نحوه نصب یک درب اتوماتیک شیشه ای لابل

با متر عرض و ارتفاع دهانه ای که می خواهیم درب اتوماتیک شیشه ای را در آن جا نصب کنیم را از سه جا در عرض (بالا وسط پایین) اندازه گیری می کنیم.

همین کار را برای ارتفا نیز انجام می دهیم اگر هر سه اندازه یکی بود که هیچ در غیر این صورت کم ترین اندازه را در نظر می گیریم.

مثلا در عرض داریم ۳۰۷ بالا ۳۰۵ وسط و ۳۰۴ پایین کار ارتفاع هم ۲۸۰ سانتی متر همه جا یکسان است. ابعاد سفارش ما می شود ۳۰۴ * ۲۸۰ که معمولا اینگونه عمل می کنیم یک قوطی پروفیل ۴۰ * ۸۰ را در ارتفاع ۲۲۰ به صورتی که با کف هم تراز باشد نصب می کنیم. حالا اندازه دهنه ما کامل شده است کف تا زیر قوطی ۲۲۰ و عرض ۳۰۴ می باشد.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر

برای محاسبه ارتفاع لت های ثابت ۲۲۰ را منهای ۳ / ۵ سانت می کنیم و برای محاسبه عرض هر لت متحرک ۳۰۴ را تقسیم بر ۴ می کنیم عدد بدست آمده را + عرض پروفیل ارتفاع می کنیم.

برای محاسبه لت های ثابت از ارتفاع یک سانتیمتر کم می کنیم و در عرض مثل لت متحرک عمل می کنیم. اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای لابل را تهیه و شیشه را سفارش می دهیم.

ریل اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای لابل را به اندازه سه متر برش می زنیم باید توجه کرد که مقطع قابل تعویض ریل درب اتوماتیک شیشه ای لابل را باید ۸ سانت کوتاه تر از کل ریل برش زد. جهت جا زدن راحت تر درپوش های پلاستیکی سر ریل در پشت ریل چند سوراخ با مته ۸ ایجاد میکنیم. ریل را روی قوطی ۴۰ * ۸۰ قرار داده و با پیچ سر مته بکسی ۳ / ۸ به قوطی نصب میکنیم. نکته: مواظب تسمه باشید که زخمی نشود.

قسمت تی شکل هنگرها را جدا کرده و توسط لقمه به بالای لت های متحرک پیچ می کنیم. بر روی هر لت دو هنگر نصب می شود. حالا قسمت تی شکل هنگر ها را به چرخ ها متصل می کنیم. نیاز نیست پیچ ها زیاد محکم شود چون بعدا زمان رگلاژ باید پیچ ها شل شوند.

اکنون زیر قوطی ۴۰ * ۸۰ پروفیل یو را با پیچ سر مته ۴ یک سانت محکم می کنیم. سپس پروفیل یو ارتفاع را در راستای یو قبلی به صورت کاملا شاقول با پیچ یا چسب نصب می کنیم. لت های ثابت را در دو طرف داخل یو ها جا می زنیم.

حالا درب اتوماتیک شیشه ای ما شکل گرفته است. اور لب ها را تنظیم می کنیم. لت های متحرک را رگلاژ می کنیم، تسمه گیر ها را روی دو هنگر وسطی پیچ می کنیم. بعد از رگلاژ و زدن راهنمای کف لت های ثابت را با چسب و پیچ محکم می کنیم.

برقکشی ما اغاز می شود اصول برق کشی به این صورت انجام می شود اول برق شهر یعنی فاز و نول را به ورودی اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای نصب می کنیم. مرحله دوم هر دیوایس نیاز به یک سیم منفی یا گراند یا Gnd دارد یک سیم مثبت یا ۲۴ v یا vcc دارد با وصل شدن این دو سیم دیداس ما روشن می شود مثل چشم رادار چشم خطی کلید دیجیتال کارت خوان انگشت خوان و بعد از روشن شدن دیوایس نوبت به وصل کردن دو سیم فرمان می شو.د این دو سیم به این صورت عمل می کنند توسط یک رله که در دیوایس نصب شده به یک دیگر وصل می شوند مثلا با وصل کردن سر دو سیم فرمان چشم رادار درب اتوماتیک شیشه ای درب ما یک بار باز و بسته می شود.

در چشم های درب اتوماتیک شیشه ای لابل اولوس ۹۰ برای اکسس وان ۶ سیم وجود دارد و برای اکسس ۲ – ۸ سیم. سیم های طوسی که ورود برق دیوایس هستند را به کانکتور شماره ۱۷ و ۱۸ وصل میکنیم. سر سیم های سفید چشم رادار درب اتوماتیک شیشه تی را با هم کوبل می کنیم و به کانکتور شماره یازده وصل می نماییم.

انواع درب اتوماتیک شیشه ای

امروزه انواع درب اتوماتیک شیشه ای با قابلیت نصب و راه اندازی سریع و آسان به بازار عرضه می شود. درب اتوماتیک شیشه ای ضمن زیبایی و شکیل بودن موجب افزایش امنیت و ایمنی ساختمان می شود. بسیاری از سازمان های دولتی با نصب اپراتور شیشه ای (Automatic glass door) و نصب درب اتوماتیک تردد ارباب رجوع را تسهیل کرده اند و شرکت های خصوصی نیز با چاپ طرح لوگو خود بر روی درب شرکت، به ورودی سازمان خود جلوه و شکوه دوچندانی بخشیده اند. این مزیت ها باعث شده که مشتریان زیادی برای نصب و راه اندازی درب اتوماتیک شیشه ای به شرکت های مجری و فروشندگان این کالا مراجعه نمایند.

مراحل نصب درب اتوماتیک شیشه ای

برای نصب درب اتوماتیک شیشه ای و انتخاب مدل مناسب آن، بهتر است که کارشناسان مجرب به محل مورد نظر رفته و از نزدیک محل اجرای پروژه را بررسی کنند. این بررسی اولین مرحله در نصب درب اتوماتیک محسوب می گردد. مورد دوم بررسی میزان تردد و اهمیت ایمنی و استحکام درب اتوماتیک شیشه ای است. از آنجایی که درب های اتوماتیک از اجزای مهمی نظیر موتور، قفل برقی، باطری، منبع تغذیه و مرکز کنترل تشکیل شده است، انتخاب متناسب با محل پروژه بسیار اهمیت خواهد داشت.

معرفی انواع درب اتوماتیک شیشه ای

درب های اتوماتیک شیشه ای در بازار به انواع و اقسام مختلفی طبقه بندی می گردند، از مهمترین درب های برقی می توان به مواردی نظیر درب اتوماتیک کشویی، درب اتوماتیک تلسکوپی، درب اتوماتیک منحنی، درب اتوماتیک تاشو و درب اتوماتیک دوار اشاره کرد. هر مدل بسته به نیاز مشتری و کارفرما تعیین و نصب می شود. درب اتوماتیک شیشه ای کشویی متداول ترین مدل درب اتومات است.

درب اتوماتیک کشویی

درب اتوماتیک کشویی بسیار پرطرفدار است. این درب ها در دو نوع یک طرفه و دو طرفه به بازار عرضه می شوند. درب اتوماتیک کشویی فضای کمی می گیرد و برا%۸

کوچک کردن لیست