مزایای دستگاه ضد عفونی کننده رهاورد

ویدیوی معرفی دستگاه ضدعفونی کننده دست رهاورد

(( تمامی دستگاه ها پس از دریافت برگه تایید نهایی و سلامت محصول به فروش می رسند ))

بدون واسطه بصورت مستقیم از تولید کنند خرید کنید

قیمت محصول ۹۵۰/۰۰۰ تومان

به همراه کارت گارنتی مهر شده و معتبر از شرکت رهاورد نیرو مهرگان

امکان ارسال رایگان به سراسر کشور

شماره تماس برای سفارش دستگاه ضد عفونی کننده اتوماتیک :

۰۹۱۲۶۶۵۶۵۳۳ –  ۰۲۱۶۶۴۷۶۲۰۰

تلفن خرید عمده محصول : ۰۹۱۲۶۶۵۶۵۳۳

فرم درخواست خرید دستگاه ضدعفونی کننده

شما می‌توانید چهت دریافت و خرید این دستگاه و اطلاعات بیشتر با کارشناسان رهاورد نیرو تماس حاصل فرمایید.

درخواست مشاوره

خرید دستگاه ضدعفونی کننده دست

یکی از قسمت هایی که در هنگام بیرون رفتن از منزل دائما با وسایل مختلف سر و کار دارد دست ها می باشند. میکروب های موجود  در انواع وسایل مانند اتوبوس، مترو، تاکسی و … می تواند به دست ها منتقل شده و باعث به وجود آمدن بیماری های عفونی مختلف در افراد گردد. این مطلب به معرفی دستگاه ضدعفونی کننده دست اتوماتیک برقی (چشمی) و نحوه کار و مزایای این دستگاه پرداخته است.

با گسترش بیماری کووید ۱۹ و موجود بودن ویروس کرونا بر روی سطوح مختلف نیاز است تا در ادارات و شرکت های مختلف دستگاه های ضد عفونی کننده دست استفاده شود. دستگاه ضد عفونی کننده دست اتوماتیک برقی (چشمی) کاملا حرفه ای طراحی شده و نیازی به تماس دست با آنها نمی باشد و به همین دلیل کاملا بهداشتی بوده و قادر به از بین بردن میکروب های موجود در دست می باشد. استفاده از این دستگاه ها در اماکن مختلف به جلوگیری از انتشار بیماری های مختلف مانند کرونا کمک بسیاری می نماید.

برای خرید این دستگاه با قیمت مناسب، کیفیت عالی و طراحی زیبا با کارشناسان رهاورد نیرو تماس بگیرید.

آشنایی با دستگاه ها ضد عفونی کننده دست و معرفی انواع آن

به علت آلوده بودن اماکن عمومی مانند بیمارستان ها، درمانگاه ها، مطب پزشکان، مدارس و دانشگاه ها و … رعایت نکات بهداشتی مختلف می تواند از انتشار بیماری های مختلف ویروسی و واگیردار جلوگیری نماید.

برای رعایت بهداشت، شست و شوی دست ها، استفاده از وسایل بهداشتی شخصی و یا استفاده از دستکش در مکان های عمومی راه هایی هستند که افراد مختلف انجام می دهند.

اما دستگاه های ضد عفونی کننده دست کار را برای افراد راحت کرده و با استفاده از آنها تمام ویروس هایی که بر روی دست نشسته اند نابود خواهند شد. در این دستگاه ها مایعات ضد عفونی کننده مختلف را ریخته تا با شست و شوی دست توسط آنها بتوان عوامل بیماری زا را نابود کرد.

دستگاه ضد عفونی کننده دست را به علت اهمیت فراوانی که دارند در انواع و مدل های مختلف تولید می کنند. تکنولوژی های به کار رفته شده در این دستگاه ها متفاوت بوده و به صورت های مختلف مایع ضد عفونی کننده را بر روی دست می پاشند.

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی، دستگاه ضد عفونی کننده دست پاششی، دستگاه ضد عفونی کننده هوشمند، دستگاه ضد عفونی کننده دست اتوماتیک برقی (چشمی) و مدل های دیگر انواعی از دستگاه های ضد عفونی کننده می باشند که در مکان های مختلف به کار می روند.

در این میان دستگاه ضدعفونی کننده دست اتوماتیک برقی (چشمی) با استقبال بیشتری رو به رو شده و دارای مزایای بسیاری می باشد که باعث استفاده گسترده تر از آن شده است. در ادامه به معرفی این دستگاه و مزایای آن اشاره خواهد شد.

آشنایی با دستگاه ضدعفونی کننده دست اتوماتیک برقی (چشمی)

دستگاه ضد عفونی کننده دست چشمی دارای سنسورهایی که می باشد که با قرار گرفتن دست در زیر آنها مایع ضد عفونی کننده به داخل دست می ریزر و نیازی به تامس و یا لمس دکمه ای جهت پاشش مایع نمی باشد.

این دستگاه در ظرفیت های مختلفی تولید می شود و در مکان های عمومی مختلف به صورت ایستاده و دیواری قرار می گیرد. به علت ابعاد کوچکی که این دستگاه دارد نیاز به فضای وسیعی برای نصب آن نبوده و می توان در فضاهای کوچک نیز از آن استفاده نمود.

سنسورهای این دستگاه ها بسیار حساس بوده و بلافاصله پس از این که دست در زیر آنها قرار گرفت محلول ضد عفونی به سمت دست پاشیده می شود.

این دستگاه ها دارای ویژگی ها و مزایای بسیاری نسبت به انواع مدل های دیگر می باشند که در ادامه به این ویژگی ها پرداخته شده است.

ویژگی ها و مزایای دستگاه ضد عفونی کننده دست چشمی

شیوع ویروس کرونا و همه گیر شدن آن باعث شده تا بسیاری از شرکت ها و ادارات که قبل از آن از دستگاه ها ضد عفونی استفاده نمی کردند اقدام به تهیه آنها نموده و در ورودی و خروجی شرکت ها قرار دهند.

این کار باعث می شود تا افراد در هنگام ورود به شرکت دست های خود را کاملا ضدعفونی کرده و هیچ گونه میکروب و ویروسی را وارد آن محل ننمایند. علاوه بر آن در هنگام خروج افراد از شرکت نیز ضد عفونی کردن دست ها باعث می شود تا میکروب ها از محیط کار از طریق دست ها به فضای بیرون منتقل نشوند. ویژگی های مختلفی برای دستگاه های ضدعفونی کننده چشمی وجود دارد که به آن ها می پردازیم.

عدم تماس فیزیکی با دستگاه ضدعفونی کننده

همان طور که گفته شد به علت تماسی که دست ها با سطوح در اماکن مختلف دارند امکان انتقال ویروس از طریق دست ها بسیار وجود دارد. بنابراین دستگاه های ضد عفونی کننده ای که نیازی به تماس فیزیکی توسط دست ندارند از نظر بهداشتی کاملا قابل قبول بوده و امکان انتقال میکروارگانیسم های بیماری زا توسط آنها به صفر می رسد.

دستگاه های ضد عفونی کننده دست چشمی به علت استفاده از سنسورهای التراسونیک امکان شست و شوی دست را بدون نیاز به لمس دستگاه دارند و این بزرگترین مزیتی است که برای این نوع از دستگاه ها وجود دارد.

امکان نصب دستگاه ضدعفونی کننده دست اتوماتیک برقی در مکان های مختلف

بسیاری از دستگاه های ضد عفونی کننده ممکن است فضای زیادی را اشغال کرده و قابلیت نصب در فضاهای مختلف را نداشته باشند. این دستگاه ها ابعاد بزرگی نداشته و می توان آنها را در مکان های مختلف نصب نمود.

الته بسته به ظرفیت این دستگاه ها سایز آنها نیز متغیر بوده اما به صورت معمول ارتفاعی که برای این دستگاه ها در نظر گرفته می شود ۲۴ سانتی متر و محورهای افقی آن ۲۹ و ۳۰ سانتی متر می باشند.

بالا بودن تعداد دفعات اسپری ضد عفونی

با توجه  به این که دستگاه های ضد عفونی دست اتوماتیک برقی (چشمی) در مکان های عمومی نصب می گردند و تعداد دفعات استفاده از آنها زیاد می باشد نیاز است تا تعداد اسپری هایی که در روز این دستگاه انجام می دهد زیاد باشد.

معمولا دستگاه های ضد عفونی کننده دست چشمی قابلیت اسپری کردن ۵۰۰۰ بار محلول ضد عفونی کننده را دارند و سازگار با محیط های پر رفت و آمد و عمومی می باشند.

گنجایش بالای دستگاه ضدعفونی کننده دست چشمی

با توجه به مصرف بالایی که از محلول ضد عفونی در طی روز می گردد، دستگاه ضد عفونی کننده باید دارای گنجایش بالایی باشد تا نیازی به اضافه کردن محلول ضد عفونی به صورت دائم نباشد.

معمولا این دستگاه ها دارای گنجایش بیشتر از ۱.۵ لیتر می باشند که ظرفیت نرمالی بوده و می توان تا چند روز از آن استفاده کرد و نیازی به افزودن محلول نباشد. همچنین در بسیاری از این دستگاه ها یک LED وجود دارد که میزان باقی مانده محلول را به شما نشان می دهد.

عدم نیاز به باتری برای شارژ شدن دستگاه

دستگاه ضد عفونی کننده دست اتوماتیک برقی همان گونه که از نامش پیداست با برق شهری کار می کند و برای کار کردن آن نیازی به استفاده از باتری نمی باشد. این ویژگی یک ویژگی مثبت برای این نوع دستگاه ها محسوب شده و به این علت دارای طرفداران بسیاری می باشد.

نحوه کار کردن دستگاه ضد عفونی کننده دست چشمی

در این دستگاه ها از سنسورهای التراسونیک استفاده شده است که با توجه به نوع و مدل دستگاه می توان از یک یا تعداد بیشتری سنسور استفاده نمود. سنسورهای التراسونیک که به آنها سنسورهای فاصله سنج مافوق صوت نیز گفته می شود که دارای یک فرستنده و گیرنده امواج التراسونیک می باشد.

این سنسورها مجاورتی بوده و بدون این که حساسیتی به رنگ، بو و یا لمس جسم داشته باشد میزان فاصله را تا هدف مورد نظر پیدا کرده و در دستگاه های ضد عفونی کننده چشمی منجر به پاشیدن محلول ضد عفونی کننده به دست می گردد.

نیازی به نزدیک کردن زیاد دست ها به دستگاه برای ضد عفونی کردن نمی باشد و این سنسورها از فاصله دور هم جسم را تشخیص داده و اسپری کردن را انجام می دهند.

قیمت دستگاه های ضد عفونی کننده دست اتوماتیک برقی (چشمی) به عوامل مختلفی بستگی داشته و نوع و مدل دستگاه و تعداد سنسورهای به کار رفته در آن از عوامل تاثیر گذار در قیمت این دستگاه ها می باشند.

همچنین جنس بدنه دستگاه و میزان ظرفیت آن  نیز عواملی دیگر در تعییت قیمت دستگاه های ضدعفونی می باشند. شرکت های مختلفی در کشور و خارج از کشور به تولید این محصول می پردازند و می توان مدل های متنوعی از آن را در بازار مشاهده و خریداری کرد.

رهاوردنیرو یکی از معتبرترین مجموعه‌های فروش دستگاه ضدعفونی کننده در کشور محسوب می‌شود.