نصب درب اتوماتیک شیشه ای

نصب درب اتوماتیک شیشه ای یا نصب اپراتور شیشه ای از جمله درب های کاربردی در بازار کار که توسط شرکت رهاورد نیرو با کیفیت بالا  نصب می شوند. این درب ها عاملی بسیار موثری در حدر نرفتن انرژی می باشند و قابل کنترل هستند به طوری که نحوه تردد در شیفت های مختلف کاری بر روی این درب ها قابل کنترل است مثلا در زمان تعطیلی بانک ها می توان تردد را بر روی این درب ها یکطرفه کرد و یا درب ها را در مد همیشه باز یا همیشه بسته قرار داد.

مراحل نصب اپراتور شیشه ای

1.بازدید از مکان

برای اجرای صحیح پروژه های درب اتوماتیک شیشه ای در ابتدا می بایست اندازه های دقیق چهارچوب کار گرفته شود و طراحی مورد نیاز صورت پذیرد همچنین قیمت ها و لوازم مرد نیاز در پیش فاکتور به مشتری اعلام خواهد شد.

2.خرید اجناس مورد نیاز

در پیش فاکتور پیشنهادی از طرف کارشناسان شرکت نوع جنس مورد نیاز شما ارائه می شود و برای اطلاع بیشتر از اجناس مورد نیاز می توانید به بخش فروشگاه سایت شرکت مراجعه کنید و یا با تماس با کارشناسان شرکت اطلاعات بیشتری در این باب کسب کنید. (در صورت تهیه اجناس از محل دیگر شرکت خدمات نصب را در اختیار مشتری قرار خواهد داد)

3.پرداخت وجه جهت انجام پروژه

۲۰درصد از مبلغ پروژه در ابتدای قرارداد و ۵۰ درصد مبلغ در زمان شروع به کار و ۳۰ درصد مبلغ در انتهای پروژه از مشتری دریافت خواهد شد.

4.تعیین وقت انجام پروژه

شرکت رهاورد نیرو مهرگان با بکارگیری چندین کادر مجرب از تکنسین های با تجربه در کمترین زمان ممکن پروژه های شما را انجام خواهد داد.

تماس با ما 2

فرم درخواست مشاوره خدمات نصب درب اتوماتیک شیشه ای

 

 

با پر کردن فرم نصب درب اتوماتیک شیشه ای ما ظرف ۲۴ ساعت با شما تماس خواهند گرفت و مشاوره رایگان را در اختیارتان قرار می دهند

 

خرید درب اتوماتیک شیشه ای

برای سفارش خرید و نصب اپراتور شیشه ای همچنین اطلاع از آخرین قیمت ها مطابق مراحل زیر می توانید عمل کنید ارسال محصولات به تمامی نقاط کشور امکان پذیر می باشد

خرید حضوری

شما می توانید با مراجعه به آدرس :  تهران ، میدان انقلاب ، خیابان ۱۲ فروردین ، کوچه ژاندارمری ، پلاک ۱۱۶ – واحد ۲ از خدمات مشاوره نصب و خرید محصول مورد نظر بهره مند شوید.

فروشگاه اینترنتی

برای خرید محصولات خدماتی شرکت وارد فروشگاه شوید

فروشگاه

مشاوره تلفنی

شما می توانید برای سفارش خرید و مشاوره خدماتی با شماه تماس ۶۶۱۷۵۷۴۴-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

شرکت نصب اعلام حریق | رهاورد نیرو

شرکت نصب درب اتوماتیک شیشه ای

شرکت رهاورد نیرو با جمع آوری کادری مجرب از تکنسین های نصب درب اتوماتیک شیشه ای وارد به کار در پروژه های درب های اتوماتیک انواع برندهای مختلف این درب ها را اجرا می کند با توجه به تنوع اجناس و قیمت های این نوع از درب ها می بایست دانشی تخصصی برای نصب استاندارد آنها بکار گرفته شود که تکنسین های شرکت به صورت کامل به این موضوعات اجهاف دارند.

 قیمت اپراتور شیشه ای

قیمت های ما بسیار رقابتی هستند و دلیل آن واردات، تولید و قراردادهای همکاری با قیمت مناسب با سایر شرکت هاست برای اطلاع دقیق از قیمت ها می توانید با شماره های شرکت تماس گرفته و قیمت های نصب اپراتور شیشه ای خود را به صورت فایل پیش فاکتور دریافت کنید و یا به بخش فروشگاه سایت مراجعه کرده و سفارش خود را تکمیل نمایید.

اطلاعات کلی در مورد اپراتورهای شیشه ای

نصب اپراتور شیشه ای چیست ؟

نصب اپراتورهای شیشه ای نوعی از درب های اتوماتیک هستند که در ساختمان های اداری و ساختمان های مدرن بسیار کاربردی  هستند این نوع از درب اتوماتیک به دلیل نصب شیشه ای میرال بر روی لنگه های درب آن اپراتور شیشه ای نام گرفته اند.

نصب اپراتور شیشه ای در انواع معمولی و تلسکوپی تولید و عرضه می شوند که نوع تلسکوپی آنها قیمت بالاتری نسبت به نوع معمولی دارد.

اجزای تشکیل دهنده نصب درب اتوماتیک شیشه ای :

ریل درب اتوماتیک شیشه ای :

محل قرارگیری موتور و اجزای متحرک در نصب اپراتور شیشه ای می باشد ریل ها در قسمت بالای درب اتوماتیک شیشه ای نصب می شوند و معمولا آلیاژ آنها از آلمینیوم می باشد این ریل ها در اندازه های مختلف تا ۴ متر تولید می شوند.

نصب درب اتوماتیک شیشه ای

نقش موتوردر نصب درب اتوماتیک شیشه ای :

موتور اپراتور شیشه ای بسیار قدرتمند بوده و در دو جهت چپگرد و راستگرد حرکت می کند و جابجایی لت های متحرک توسط موتور انجام می شود.

موتور درب اتوماتیک شیشه ای

لت های درب اتوماتیک شیشه ای :

لت ها در دو نوع ثابت و متحرک ساخته می شوند و چهارچوب اصلیدر فرآیند نصب درب اتوماتیک شیشه ای را تشکیل می دهند معمولا بر روی درب ها از دو لت ثابت و دو لت متحرک استفاده می شود.

لت های درب اتوماتیک شیشه ای

هنگر درب اتوماتیک شیشه ای :

واسط بین تسمه و نگهدارنده لت ها می باشند.

هنگر درب اتوماتیک شیشه ای

نقش تسمه در فرآیند نصب درب اتوماتیک شیشه ای :

برای انتقال نیروی موتور به قسمت های متحرک از تسمه استفاده می شود.

تسمه درب اتوماتیک شیشه ای

کلید یا ریموت چند حالته درب اتوماتیک شیشه ای :

برای فعال سازی حالت های مختلف کارکرد اپراتور شیشه ای از کلید های چند حالته یا ریموت کنترل (بسته به نوع اپراتور) استفاده می شود.

کلید یا ریموت چند حالته درب اتوماتیک شیشه ای

چشمی درب اتوماتیک شیشه ای :

بر روی اپراتورهای شیشه ای دو چشمی نصب می شود که یکی در بیرون و یکی در داخل درب می باشد بطور کل با این چشمی ها در پروسه نصب اپراتور شیشه ای می توان تردد افراد از داخل به خارج و بلعکس را کنترل نمود تا درب با هر ورود و خروج افراد عمل کنند.

چشمی درب اتوماتیک شیشه ای

سوالات مشتریان

چه برندی خریداری کنیم تا عمر بالا و کیفیت مناسبی داشته باشد؟

برندهایی که توسط شرکت رهاورد نیرو استفاده شده و در پیش فاکتور به مشتری عرضه می شوند همگی دارای کیفیت و گارانتی معتبری هستند.

نصب درب اتوماتیک شیشه ای کدام برند را پیشنهاد می کنید ؟

اپراتورهای آلمانی در ایران کیفیت و خدمات مناسبی را تا بحال از خود نشان داده اند و برندهای مطرح آلمانی بیشتر قابل اعتماد هستند.

اپراتور های شیشه ای را در چه حالاتی می توان کنترل کرد ؟

چند حالت برای عملکرد پس از نصب اپراتور شیشه ای وجود دارد که عبارتند از کنترل تردد از یکطرف، کنترل تردد با کارت الکترونیکی، دربها همیشه در مد بسته، درب ها همیشه در مد باز و عملکرد عادی

آیا اپراتور شیشه ای را می توان به صورت هوشمند کنترل کرد ؟

بله تردد با کارت های الکترونیکی و قابلیت باز و بست توسط ریموت کنترل از راه دور و حتی باز و بست توسط SMS از نمونه کنترل تردد هوشمند می باشد.

تضمین کیفیت کار شرکت شما چگونه است ؟

این شرکت برای تمامی خدمات خود گارانتی معتبر ارائه می دهد و با استفاده از اجناس با کیفیت و تکنسین های مجرب به هیچ عنوان دقدقه ای برای مشتریان خود باقی نمی گذارد و ما به این اصل که آینده شرکت به رضایتمندی مشتریان بستگی دارد پایبند هستیم.

آیا اجناس خریداری شده خدمات پس از فروش دارند ؟

بله. تمامی اجناس عرضه شده و خدمات انجام شده توسط شرکت رهاورد نیرو ۱۰ سال خدمات پس از فروش و نصب دارند.