نصب دوربین مدار بسته

نصب دوربین مدار بسته در این شرکت توسط کادری مجرب از تکنسین های با سابقه شرکت رهاورد نیرو انجام می پذیرد تکنسین های ما در کوتاه ترین زمان ممکن و با کیفیت بالا و مطابق استادنداردهای سازمان نظام مهندسی برق دوربین مدار بسته شما را نصب خواهند کرد.

مراحل نصب

دوربین مدار بسته

1.بازدید از مکان

برای نصب صحیح و تهیه نقشه نصب مطابق استاندارد نظام مهندسی ابتدا به امر نیاز می باشد تا کارشناسان ما از محل شما بازدید کنند این بازدید برای تعیین تعداد دوربین مورد نیاز برای محل،نوع دوربین مورد نیاز، متراژ کابل کشی، تجهیزات حفاظتی دوربین مداربسته، تعیین نوع دستگاه DVR و ارائه پیش فاکتور و نقشه نصب ضروری می باشد.

2.خرید اجناس مورد نیاز

به این منظور پس از بازدید نوع محصول مورد نیاز شما از طرف کارشناس بازدید در پیش فاکتور پیشنهاد داده می شود و برای اطلاع بیشتر از اجناس مورد نیاز می توانید به بخش فروشگاه سایت شرکت مراجعه کنید و یا با تماس با کارشناسان شرکت اطلاعات بیشتری در این باب کسب کنید. (در صورت تهیه اجناس از محل دیگر شرکت خدمات نصب را در اختیار مشتری قرار خواهد داد)

3.پرداخت وجه جهت انجام پروژه

20درصد از مبلغ پروژه در ابتدای قرارداد و ۵۰ درصد مبلغ در زمان شروع به کار و ۳۰ درصد مبلغ در انتهای پروژه از مشتری دریافت خواهد شد.

4.تعیین وقت انجام پروژه

شرکت رهاورد نیرو مهرگان با بکارگیری چندین کادر مجرب از تکنسین های با تجربه در کمترین زمان ممکن پروژه های شما را انجام خواهد داد.

تماس با ما 2

فرم درخواست مشاوره خدمات نصب دوربین مدار بسته

 

 

با پر کردن این فرم کارشناسان ما ظرف ۲۴ ساعت با شما تماس خواهند گرفت و مشاوره رایگان را در اختیارتان قرار می دهند

 

خرید دوربین مدار بسته

برای سفارش و خرید دوربین مداربسته همچنین اطلاع از آخرین قیمت ها مطابق مراحل زیر می توانید عمل کنید ارسال محصولات به تمامی نقاط کشور امکان پذیر می باشد .

خرید حضوری

شما می توانی با مراجعه به آدرس :  تهران، خیابان جمهوری، بعداز تقاطع ولیعصر، بعد از فروشگاه رفاه، ساختمان تجاری و اداری ۲۴ طبقه ۶ مشورت کرده و محصول خود را دریافت نمایید.

فروشگاه اینترنتی

برای خرید محصولات خدماتی شرکت وارد فروشگاه شوید

فروشگاه

مشاوره تلفنی

شما می توانید برای سفارش خرید و مشاوره خدماتی با شماه تماس ۰۲۱۶۶ تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات کلی در مورد دوربین مداربسته

دوربین مدار بسته چیست ؟

پس از توضیح در رابطه نصب دوربین مدار بسته به تعریف دوربین مدار بسته می پردازیم.دوربین مداربسته نوعی تجهیز حفاظتی و امنیتی می باشد که با استفاده از آن به راحتی می توان روی سازمان یا محل خود نظارت داشت این دوربین ها همانند یک چشم به صورت تمام وقت تصاویر را برای دستگاه ضبط تصویر (DVR و NVR یا بعضا گوشی های موبایل) و از طریق آن برای مانیتور ارسال می کنند قابلیت های خوب دوربین مداربسته از جمله کاهش ۵۰ درصدی جرایم در محل نصب دوربین مداربسته، امکان انتقال تصویر در بستر اینترنت روی موبایل و کامپیوتر، امکان کنترل از راه دور و تصویر برداری از راه دور توسط گوشی موبایل، امکان ضبط صدا و پخش صدا در محل و… باعث شده تا به عنوان یک ابزار مفید برای عموم مورد استفاده قرار گیرد.

انواع دوربین مدار بسته :

دوربین های مداربسته در انواع مختلفی ساخته می شوند تکنلوژی تصویر برداری در دوربین ها مختلف است اما در حالت کلی می توان دوربین های مدار بسته را به سه دسته کلی زیر تقسیم نمود:

دوربین مداربسته آنالوگ:

 سیستم تصویر برداری در این دوربین ها به صورت آنالوگ می باشد و دستگاه ضبط تصویر آنها DVR است همچنین کیفیت تصویر در آنها با TVL (تی وی لاین) مشخص می شود این دوربین ها نوع قدیمی دوربین مداربسته هستند.

مزایای دوربین مداربسته آنالوگ : قیمت پایین، طول عمر بالا، هزینه تعمیرات پایین تر

معایب دوربین مدار بسته آنالوگ : کیفیت تصویر برداری پایین و محدود

نصب دوربین مدار بسته | دوربین مداربسته آنالوگ | رهاورد نیرو

دوربین مداربسته IP :

این نوع دوربین ها داری کیفیت تصویر برداری دیجیتال هستند دستگاه ضبط تصویر آنها NVR است و میزان کیفیت در این دوربین ها با mp (مگا پیکسل) مشخص می شود دوربین های IP همچنین قابلیت نصب در بستر شبکه های کامپیوتر را بدون نیاز به NVR دارند.

مزایا دوربین مداربسته IP : کیفیت تصویر بالا، کاربرد آسان در شبکه

معایب دوربین مداربسته IP : تاخیر در ارسال تصویر (در بستر های شبکه غیر حرفه ای در حد چند ثانیه)، قیمت بالا

دوربین مداربسته IP

دوربین مداربسته HD:

این دوربین های از نظر کیفیت تصویر برداری بسیار قابل قبول هستند اما نکته بسیار پر اهمیت نصب آسان آنها در بستر کابل کواکسیال و قیمت مناسب نسبت به کیفیت آنها می باشد دستگاه ضبط تصویر آنها HD DVR است کیفیت در این دوربین ها با mp مشخص می شوند. دوربین های HD امروزه جایگزین بسیار قوی برای دوربین های آنالوگ و IP شده اند.

مزایا دوربین مداربسته HD : قیمت مناسب، کیفیت خوب، هزینه تعمیرات پایین

معایب دوربین مداربسته HD : محدودیت ساخت در کیفیت های بالاتر

دوربین مداربسته HD

دوربین مدار بسته بی سیم :

این نوع دوربین ها در انواع گوناگونی ساخته می شوند برخی روی دستگاه های ضبط تصویر نصب می شوند و کاربرد آنها برای محل هایی است که امکان کابل کشی در آنها وجود ندارد نوع دوم این دوربین ها به صورت سقفی یا وب کم ساخته می شوند و اطلاعات را داخل حافظه جانبی (RAM) ذخیره می کنند و امکان بازدید از تصاویر آنها با نرم افزارهای مخصوص دوربین های بی سیم بر روی موبایل وجود دارد همچنین قابلیت هایی مانند شنود صدای محل نصب دوربین و پخش صدا در محل نیز بر روی آنها از طریق ارتباط اینترنتی و نرم افزار وجود دارد. این دوربین ها نیاز به دستگاه ضبط تصویر ندارند.

دوربین های بی سیم | رهاورد نیرو

دستگاه های ضبط تصویر دوربین مدار بسته :

 

دستگاه ضبط تصویر دوربین مدار بسته DVR:

این دستگاه Digital Video Recorder نام دارد که نوعی ضبط کننده ویدئویی می باشد که در دوربین های آنالوگ و HD برای ذخیره تصاویر، پخش تصاویر بر روی مانیتور، اتصال به شبکه اینترنت، برنامه ریزی دوربین ها و مدیریت دوربین ها ازاین دستگاه استفاده می شود.

دستگاه ضبط تصویر دوربین مدار بسته DVR

دستگاه ضبط تصویر دوربین مدار بسته NVR:

این دستگاه Network Video Recorder نام دارد که در بستر شبکه می تواند به راحتی کارکرد داشته باشد و دوربین های IP یا تحت شبکه بر روی این دستگاه نصب می شوند وظایف NVR نیز همانند DVR می باشد.

این دستگاه ها در انواع ۴ ،۸ ،۱۶، ۳۲ و ۶۴ کانال ساخته می شوند که تعداد کانال نشان دهنده ظرفیت نصب دوربین بر روی آنها می باشد.

دستگاه ضبط تصویر دوربین مدار بسته NVR

سوالات مشتریان

آیا دوربین مداربسته باعث بالا رفتن امنیت محل می شود ؟

بله. با تحقیقات انجام شده در کشورهای مختلف در محل هایی که دوربین مداربسته نصب شده است ۳۰ درصد وقوع جرائم کاهش پیدا کرده است نصب دوربین مداربسته در حقیقت نوعی پیشگیری قبل از ورود خسارت می باشد.

آیا نصب دوربین مداربسته به تنهایی برای ایجاد امنیت در سازمان یا محل زندگی مان کافیست ؟

خیر. امنیت مقوله ای است که بسیار جای بحث دارد اما در پاسخ به سوال شما با توجه به تخصص شرکت باید گفت نصب سیستم اعلام سرقت اماکن، درکنار دوربین مداربسته بسیار موثر است بطوری که در هنگام ورود غیر قانونی دزدگیر اماکن با ایجاد آلارم و تماس تلفنی با صاحب سازمان او را از ورود غیر مجاز مطلع می کند و صاحب سازمان به راحتی با چک کردن تصاویر دوربین ها از طریق موبایل می تواند محل خود را بررسی کند و از وقوع خسارت به سازمان خود جلوگیری کند.

آیا تصاویر دوربین مداربست را می توان از راه دور مشاهده کرد ؟

بله دوربین های مداربسته امروزی بستر انتقال تصویر بر روی اینترنت را دارا هستند و با استفاده از اینترنت می توانید تصاویر دوربین ها را از طریق گوشی موبایل و یا کامپیوتر در هر نقطه از دنیا مشاهد کنید.

تضمین کیفیت کار شرکت شما چگونه است ؟

این شرکت برای تمامی خدمات خود گارانتی معتبر ارائه می دهد و با استفاده از اجناس با کیفیت و تکنسین های مجرب به هیچ عنوان دقدقه ای برای مشتریان خود باقی نمی گذارد و ما به این اصل که آینده شرکت به رضایتمندی مشتریان بستگی دارد پایبند هستیم.

آیا اجناس خریداری شده خدمات پس از فروش دارند ؟

بله. تمامی اجناس عرضه شده و خدمات انجام شده توسط شرکت رهاورد نیرو ۱۰ سال خدمات پس از فروش و نصب دارند.