مراحل انجام پروژه

مراحل انجام پروژه

۴-تعیین وقت انجام پروژه

شرکت رهاورد نیرو مهرگان با بکارگیری چندین کادر مجرب از تکنسین های با تجربه در کمترین زمان ممکن پروژه های شما را انجام خواهد داد.

۳-پرداخت وجه جهت انجام پروژه

نحوه پرداخت وجه پروژه به این صورت بوده که ۲۰ درصد از مبلغ پروژه در ابتدای قرارداد،۵۰درصد مبلغ
در زمان شروع و ۳۰درصد مبلغ در انتها از مشتری دریافت می شود.

۲-خرید اجناس مورد نیاز

نوع محصول مورد نیاز از طرف کارشناس پیشنهاد و پیش فاکتور داده می شود و برای اطلاع بیشتر می توانید به فروشگاه سایت مراجعه یا تماس حاصل فرمایید.

۱-بازدید از مکان

برای نصب صحیح و تهیه نقشه مطابق استاندارد نظام مهندسی و تعیین تعداد و نوع دوربین و… نیاز است که کارشناسان ما از محل شما بازدید کنند.

ویژگی های رهاورد نیرو

درخواست مشاوره


اطلاعات کلی در مورد دوربین مداربسته

نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته روی گوشی

دوربین مدار بسته نوعی تجهیز حفاظتی و امنیتی می باشد که با استفاده از آن به راحتی می توان روی سازمان یا محل خود نظارت داشت این دوربین ها همانند یک چشم به صورت تمام وقت تصاویر را برای دستگاه ضبط تصویر (DVR و NVR یا بعضا گوشی های موبایل) و از طریق آن برای مانیتور ارسال می کننداز مزیت های خوب این کار می توان به کاهش ۵۰ درصدی جرایم در محل نصب ، امکان انتقال تصویر در بستر اینترنت روی موبایل و کامپیوتر، امکان کنترل از راه دور و تصویر برداری از راه دور توسط گوشی موبایل، امکان ضبط صدا و پخش صدا در محل و… اشاره کرد که باعث شده تا به عنوان یک ابزار مفید برای عموم مورد استفاده قرار گیرد.

انواع دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته در انواع مختلفی ساخته می شوند تکنولوژی تصویر برداری در دوربین ها مختلف است اما در حالت کلی می توان دوربین مدار بسته را به سه دسته کلی زیر تقسیم نمود:

بررسی دوربین مدار بسته آنالوگ

 سیستم تصویر برداری در این دوربین ها به صورت آنالوگ می باشد و دستگاه ضبط تصویر آنها DVR است همچنین کیفیت تصویر در آنها با TVL (تی وی لاین) مشخص می شود این دوربین ها نوع قدیمی دوربین مداربسته هستند.

مزایای نصب دوربین های مدار بسته آنالوگ : قیمت پایین، طول عمر بالا، هزینه تعمیرات پایین تر

معایب نصب دوربین مداربسته آنالوگ : کیفیت تصویر برداری پایین و محدود

نصب دوربین مدار بسته

بررسی دوربین مدار بسته تحت شبکه (IP)

این نوع دوربین ها داری کیفیت تصویر برداری دیجیتال هستند دستگاه ضبط تصویر آنها NVR است و میزان کیفیت در این دوربین ها با mp (مگا پیکسل) مشخص می شود همچنین با نصب این نوع دوربین قابلیت نصب در بستر شبکه های کامپیوتر را بدون نیاز به NVR دارند.

مزایا نصب دوربین های IP : کیفیت تصویر بالا، کاربرد آسان در شبکه

معایب نصب دوربین های IP: تاخیر در ارسال تصویر (در بستر های شبکه غیر حرفه ای در حد چند ثانیه)، قیمت بالا

نصب دوربین مداربسته IP

بررسی دوربین های مدار بسته HD

این دوربین های از نظر کیفیت تصویر برداری بسیار قابل قبول هستند اما نکته بسیار پر اهمیت نصب آسان آنها در بستر کابل کواکسیال و قیمت مناسب نسبت به کیفیت آنها می باشد دستگاه ضبط تصویر آنها HD DVR است کیفیت در این دوربین ها با mp مشخص می شوند. دوربین های HD امروزه جایگزین بسیار قوی برای دوربین مدار بسته آنالوگ و IP شده اند.

مزایا دوربین مدار بسته HD : قیمت مناسب، کیفیت خوب، هزینه تعمیرات پایین

معایب دوربین های HD : محدودیت ساخت در کیفیت های بالاتر

نصب دوربین مداربسته HD

بررسی دوربین مداربسته بی سیم

این نوع دوربین ها در انواع گوناگونی ساخته می شوند برخی روی دستگاه های ضبط تصویر نصب می شوند و کاربرد آنها برای محل هایی است که امکان کابل کشی در آنها وجود ندارد نوع دوم نصب , در این مدل به صورت سقفی یا وب کم ساخته می شوند و اطلاعات را داخل حافظه جانبی (RAM) ذخیره می کنند و امکان بازدید از تصاویر آنها با نرم افزارهای مخصوص دوربین های بی سیم بر روی موبایل وجود دارد همچنین قابلیت هایی مانند شنود صدای محل و پخش صدا در محل نصب نیز بر روی آنها از طریق ارتباط اینترنتی و نرم افزار وجود دارد. این دوربین ها نیاز به دستگاه ضبط تصویر ندارند.

نصب دوربین های بی سیم

دستگاه های ضبط تصویر دوربین مدار بسته

دستگاه ضبط تصویر دوربین مدار بسته DVR

این دستگاه Digital Video Recorder نام دارد که نوعی ضبط کننده ویدئویی می باشد که در دوربین های آنالوگ و HD برای ذخیره تصاویر، پخش تصاویر بر روی مانیتور، اتصال به شبکه اینترنت، برنامه ریزی دوربین ها و مدیریت دوربین ها ازاین دستگاه استفاده می شود.

دستگاه ضبط تصویر دوربین مدار بسته DVR

دستگاه ضبط تصویر دوربین مدار بسته NVR

این دستگاه Network Video Recorder نام دارد که در بستر شبکه می تواند به راحتی کارکرد داشته باشد و دوربین مدار بسته ip یا تحت شبکه بر روی این دستگاه نصب می شوند وظایف NVR نیز همانند DVR می باشد.

دستگاه ضبط تصویر دوربین مدار بسته NVR

تفاوت دوربین مدار بسته آنالوگ و دوربین مدار بسته دیجیتال

تا مدت ها دوربین مداربسته آنالوگ (Analog Security Camera) مهم ترین نسل از دوربین های مداربسته بودند، تا زمانی که دوربین های مداربسته دیجیتال به بازار آمدند و پیمانکاران زیادی به دنبال نصب و راه اندازی سیستم های دوربین مداربسته دیجیتال رفتند. کیفیت و تجهیزات قابل توجه دوربین های مدار بسته دیجیتال هر کارفرمایی را مجاب به نصب و راه اندازی این دسته از دوربین ها می کند.

دوربین مدار بسته آنالوگ

شاید شما هم در این دو راهی قرار گرفته باشید، از یک طرف با قیمت مناسب و هزینه ی کم دوربین مدار بسته آنالوگ مواجه شده اید و از یک طرف امکانات جدید دوربین مدار بسته دیجیتال همراه با کیفیت ضبط تصاویر از نظرتان دور نمانده است. در این مقاله سعی می کنیم که شما را با تفاوت این دو مدل دوربین مدار بسته آشنا نماییم تا بر اساس نیاز و ملزومات ساختمان خود دوربین مدار بسته مناسب خود را انتخاب کنید.

کیفیت ضبط در دوربین مدار بسته دیجیتال

کیفیت ضبط تصاویر در دوربین های دیجیتال بسیار بالاتر از دوربین مدار بسته آنالوگ است. این تفاوت را در بازه ۱ تا ۵ مگا پیکسل در دوربین های دیجیتال می توانید مشاهده کنید، در صورتی که دوربین های آنالوگ زیر یک مگا پیکسل کارایی دارند، ضمنا رزولوشن بالاتر و قدرت تشخیص بهتر چهره در دوربین دیجیتال قابل توجه است. به گونه ای که بسیاری از اماکن مهم و حساس اقدام به نصب دوربین مدار بسته دیجیتال کرده اند و انواع آنالوگ را از سیستم حفاظتی خود حذف نموده اند.

نصب یک دوربین مدار بسته دیجیتال به جای چند دوربین مدار بسته آنالوگ

نوع طراحی دوربین مدار بسته دیجیتال و زاویه رصد دوربین باعث شده که هر دوربین مداربسته دیجیتالی کارایی چند دوربین مدار بسته آنالوگ را داشته باشد. این قابلیت مهم گاهی در برآورد هزینه نهایی نصب انواع دوربین های بسته نیز مهم می شود. به طور کلی در اکثر مشاوره ها گفته می شود که نصب دوربین مدار بسته آنالوگ بسیار کم خرج تر از دوبین های دیجیتال است.

شاید این نگاه در یک مشاوره کلی درست باشد، اما بررسی ساختمان و مکان های مورد نیاز نصب دوربین موجب می شود که گاهی دوربین مدار بسته دیجیتال به متقاضی با هزینه ی مقرون به صرفه تری پیشنهاد شود. بنابراین همواره نصب دوربین مدار بسته آنالوگ کم هزینه تر از سایر انواع مدرن تر دوربین های مدار بسته نیست.

 

 

سوالات متداول

سوالی دارید؟

سوالات متداول

چه برندی خریداری کنیم تا عمر بالا و کیفیت مناسبی داشته باشد؟

برندهایی که توسط شرکت رهاورد نیرو استفاده شده و در پیش فاکتور به مشتری عرضه می شوند همگی دارای کیفیت و گارانتی معتبری هستند.

پیشنهاد شرکت استفاده از چه اعلام حریقی است ؟

در صورتی که هزینه پروژه در نصب اعلام حریق ملاک نباشد بهترین گزینه برای اجرا اعلام حریق های آدرس پذیر هستند.

آیا سیستم اعلام حریق اطلاع رسانی خوبی در زمان وقوع حریق دارد ؟

بله با نصب یک سیستم با کیفیت برای ساختمان خود نگران عملکرد آن ناشید زیرا در کمترین زمان وقوع حریق را تشخیص می دهد و می تواند با آلارم صوتی و در صورتی که بر روی آن تلفن کننده نصب کنید حریق را در کوتاه تربن زمان به شما گزارش کند.

تضمین کیفیت کار شرکت شما چگونه است ؟

این شرکت برای تمامی خدمات خود گارانتی معتبر ارائه می دهد و با استفاده از اجناس با کیفیت و تکنسین های مجرب به هیچ عنوان دقدقه ای برای مشتریان خود باقی نمی گذارد و ما به این اصل که آینده شرکت به رضایتمندی مشتریان بستگی دارد پایبند هستیم.

آیا اجناس خریداری شده خدمات پس از فروش دارند ؟

بله. تمامی اجناس عرضه شده و خدمات انجام شده توسط شرکت رهاورد نیرو ۱۰ سال خدمات پس از فروش و نصب دارند.

سوالات متداول


خرید حضوری

شما می توانید با مراجعه به آدرس :تهران ، میدان انقلاب ، خیابان ۱۲ فروردین ، کوچه ژاندارمری ، پلاک ۱۱۶ – واحد ۲ از خدمات مشاوره نصب و خرید محصول خود بهره مند شوید.


مشاوره تلفنی

شما می توانید برای سفارش خرید و مشاوره خدماتی با شماه تماس ۶۶۱۷۵۷۴۴-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.


خرید اینترنتی

شما می توانید با مراجعه به آدرس :تهران ، میدان انقلاب ، خیابان ۱۲ فروردین ، کوچه ژاندارمری ، پلاک ۱۱۶ – واحد ۲ از خدمات مشاوره نصب و خرید محصول خود بهره مند شوید.