مراحل انجام پروژه

پروژه های انجام شده

پروژه های نصب دوربین مداربسته توسط رهاورد نیرو

نام شرکت: شرکت کیمیا صنعت

نصب و راه اندازی دوربین مداربسته شرکت .کیمیا صنعت توسط کارشناسان رهاورد
سال راه اندازی پروزه : ۱۳۹۷
استفاده از برترین دوربین های روز 

مشاوره جهت نصب جک پارکینگی برقی

درخواست مشاوره

ویژگی های رهاورد نیرو

سوالات متداول

سوالی دارید؟

سوالات متداول

چه برندی خریداری کنیم تا عمر بالا و کیفیت مناسبی داشته باشد؟

برندهایی که توسط شرکت رهاورد نیرو استفاده شده و در پیش فاکتور به مشتری عرضه می شوند همگی دارای کیفیت و گارانتی معتبری هستند در مورد عمر بالا بیان این نکته مهم است که نصب استاندارد بسیار به عمر جک برقی کمک خواهد کرد زیرا نصب غیر اصولی بهترین برندها هم در زمان کوتاه باعث بروز مشکلات در آنها می شود.

آیا نصب جک برقی پارکینگی امنیت ورودی درب پارکینگ را پایین نمی آورد ؟

خیر به هیچ عنوان این جکها تنها با کلیدهای مخصوص قابل خلاص شدن هستند و برای بالا بردن امنیت می توان بر روی دربها در هنگام نصب جک پارکینگی از قفل برقی نیز استفاده نمود که بصورت کامل با سیستم جک برقی هماهنگ هستند.

منظور از نصب جک برقی به صورت استاندارد چیست ؟

شاید در مکان های مختلف دیده باشید که جک ها با صدای زیاد کار می کنند یا در هنگام بسته شدن به خوبی درب ها را روی هم چفت نمی کنند و یا در مدت های کوتاهی نیاز به برنامه ریزی مجدد پیدا می کنند دلایل عمده تمامی این مشکلات غیر استاندارد بودن نصب جک های برقی و مخالف بودن با اصول کارخانه تولید کننده می باشد.

تضمین کیفیت کار شرکت شما در حوزه نصب جک برقی پارکینگی چگونه است ؟

این شرکت برای تمامی خدمات خود از جمله خدمات نصب جک بازویی پارکینگ ، گارانتی معتبر ارائه می دهد و با استفاده از اجناس با کیفیت و تکنسین های مجرب به هیچ عنوان دقدقه ای برای مشتریان خود باقی نمی گذارد و ما به این اصل که آینده شرکت به رضایتمندی مشتریان بستگی دارد پایبند هستیم.

آیا اجناس خریداری شده خدمات پس از فروش دارند ؟

بله. تمامی اجناس عرضه شده و خدمات انجام شده توسط شرکت رهاورد نیرو ۱۰ سال خدمات پس از فروش و نصب دارند.

سوالات متداول


خرید حضوری

شما می توانید با مراجعه به آدرس :تهران-خیابان جمهوری-بعد از تقاطع ولیعصر-بعد از فروشگاه رفاه-ساختمان تجاری و اداری ۲۴-طبقه پنجم واحد سمت چپ


مشاوره تلفنی

شما می توانید برای سفارش خرید و مشاوره خدماتی با شماره تماس ۶۶۴۷۶۲۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.


خرید اینترنتی

شما می توانید با مراجعه به سایت رهاورد نیرو و پر کردن فرم ثبت نام  با شرکت در تماس باشید. کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

مقالات ما

آخرین مقالات

اطلاعات کلی در مورد جک های برقی پارکینگی

جک برقی پارکینگی چیست؟

بطوری کلی می توان گفت با مدرنیزه شدن زندگی در این روزها نیاز به استفاده از ابزاری که بتواند در وقت و انرژی انسان صرفه جویی کند و همچنین بستری آسان برای انجام امور روزمره را ایجاد کند به خوبی احساس می شود. در نصب جک پارکینگی همانطوری که از نام این محصول پیداست یا انرژی برق کار می کنند بطوری که شما با فشردن تنها یک دکمه به راحتی می توانید درب هایی با هر وزن و اندازه را بصورت ایمن باز و بسته کنید و در سرما و گرما وقت و انرژی خود را صرف باز و بسته کردن درب پارکینگ نکنید.

اجزای مختلف جک پارکینگی

جک های الکترومکانیکی

جک هایی با موتور الکتریکی که در نصب جک برقی پارکینگی مورد استفاده قرار گرفته و توان موتور را با بازوهای مکانیکی منتقل می کنند.

ریموت کنترل جک برقی

شما پس از نصب جک برقی برای باز و بسته کردن درب ها از این وسیله استفاده می شود.

ریسیور یا مرکز کنترل جک پارکینگی

در فرآیند نصب جک برقی پارکینگ تمامی برنامه ریزی ها و کنترل میزان کارکرد جک های برقی در ریسیور ذخیره و انجام می شود ریسیور در حقیقت مغز اصلی سیستم درب برقی ما می باشد.

چراغ سردری جک اتوماتیک

یکی از ملزومات در نصب جک های برقی این چراغ ها برای هشدار باز و بست دربها در بالای در نصب می شود و به صورت چشمک زن هستند.

چشمی یا فتوسل ها جک برقی

از چشمی ها در فرآیند نصب جک برقی پارکینگی برای بالا بردن امنیت کارکرد جکهای پارکینگی استفاده می شود در هنگام بسته شدن درب با عبور از میان چشمی ها درب به صورت اتوماتیک دوباره باز می شود.

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد