قوانین و مقررات

  • رهاورد نیرو مهرگان همواره با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای سفارش، ثبت نظر یا استفاده از برخی وب سایت رسمی رهاورد نیرو اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا از آن طریق بتواند خدماتی امن و مطمئن ارائه دهد. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود. لازم به ذکر است آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت گرفته و تمامی امکاناتی که از طریق ثبت نام به دست خواهند آورند از قبیل ارسال لیست قیمت های خدمات نصب از طریق ایمیل رسمی شرکت در ارتباط خواهند بود.

 

  • شما کاربران عزیز با ثبت نام در وب سایت که از طریق قسمت ثبت نام کاربر بوده وارد و با وارد کردن اطلاعات خود نظیر نام و نام خانوادگی و.. ثبت نام کرده و اقدام به خرید اینترنتی کرده. متخصصین رهاورد نیرو پیوسته در حال تلاشند که از اطلاعات شما حفاظت کنند و حاشیه امنی را برای شما کاربران عزیز فراهم نمایند. از این رو لازم به ذکر است که هرگونه تخلف از جانب کاربران متعاقبا در صورت صلاح دید شرکت برخورد و در موارد خاص شکایت به عمل خواهد آمد.

 

  • شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش پروفایل تغییر داده و ویرایش کنید. این راه از طریق ورود به پنل خود و قسمت ویرایش اطلاعات اقدام به ویرایش اطلاعات خود نمایید.

 

  • رهاورد نیرو دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کارران را محدود و هرکدام در قسمت خود فعالیت می کندد تا امنیت خاطر بیشتری برای کاربران خود فراهم نماید. از سوی دیگر کاربران هم در محرمانه نگه داشتن خود باید دقت کافی را داشته باشند و از فاش کردن رمز خود و.. خودداری نمایند. بدیهی است که در صورت بروز مشکل از طریق گفته شده مسولیت هرگونه خسارت و مشکل بر عهده کاربر خواهد بود.

 

رهاورد نیرو با پشتوانه جوانان ایران زمین در جهت خدمت بیشتر به مردم و مشریان عزیز در زمینه های نصب و فروش تجهیزات امنیتی و رفاهی تمام تلاش خود را به کار برده است تا شما دوستان عزیز تجربه ای شیرینی از ارتباط با ما به دست آورید.

در صورت وجود هرگونه سوال٬ لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

آدرس: تهران – خیابان انقلاب – خیابان دوازدهم فروردین – نبش خیابان ژاندارمری – پلاک ۱۱۶ واحد ۲
تلفن: ۰۲۱۶۶۱۷۵۷۴۴
ایمیل: info@rahavardniroo.com